obraz pokazuje ludzi pracujących w zespole, zgrany zespół, profesjonaliści Partnerstwo i profesjonalizm

TravelTECH

Od 2006 roku zespół TravelTECH zajmuje się przygotowywaniem i dystrybucją systemów informatycznych. Przez lata tworzyliśmy rozwiązania głównie na potrzeby branży travel. Jednak duże doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam wyjść poza dziedzinę internetowych serwisów rezerwacji podróży.

Systemy informatyczne TravelTECH wyróżniają się funkcjonalnością, użytecznością, elastycznością budowy i konfiguracji, wyjątkowymi możliwościami dostosowania do specyficznych wymagań Klientów oraz elastycznymi sposobami implementacji. Cel, który nam przyświeca to tworzenie wysokiej jakości rozwiązań, ułatwiających i automatyzujących czynności wykonywane przez naszych Klientów i Partnerów. Osiągamy go przy poprzez ciągły rozwój i nieustanne podnoszenie jakości, tak aby każda następna wersja systemu była jeszcze bardziej funkcjonalna i użyteczna.

Development


Budowa systemów ecommerce i serwisów internetowych

Outsourcing


Realizacja projektów zleconych oraz leasing pracowników
 

Marketing


Analiza wskaźników oraz zarządzanie kampaniami SEM i SEO

Dlaczego my?

Przemawia za nami bogate doświadczenie w tworzeniu, promocji i utrzymaniu rozwiązań dla specyficznej branży on-line jaką jest turystyka. Zdobywamy je od 2006 roku. Realizując projekty we współpracy z największymi serwisami ecommerce – zarówno w Polsce jak i na świecie, nieustannie poznajemy potrzeby wymagającego rynku, a tym samym naszych Klientów. To właśnie w oparciu o tę wiedzę, a także najnowsze trendy technologiczne, budujemy w pełni funkcjonalne produkty.

Wiedza

Doświadczenie

Kompetencje

Budowa internetowych systemów rezerwacyjnych i serwisów sprzedażowych jest specyficzną działką IT. Wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia w wielu specjalistycznych dziedzinach oraz ścisłej współpracy ze zleceniodawcami. Inżynierowie i specjaliści TravelTECH są ekspertami w większości z nich, a prowadzenie projektów informatycznych, budowa systemów oraz rozwiązywanie pozornie niemożliwych zadań sprawia nam wszystkim wielką satysfakcję.

Projektowanie

Z punktu widzenia procesu produkcji oprogramowania to pierwszy etap prac. Wymaga ścisłej współpracy analityków, architektów, specjalistów UX/UI oraz menadżerów. Dobrze przygotowany projekt to połowa sukcesu!

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo dbamy już na etapie projektu. Wiemy jak ważne dane są przetwarzane za pośrednictwem budowanych rozwiązań. Dlatego na co dzień świadomie stosujemy wytyczne ISO/IEC 27001/2, PCIDSS oraz GDRP.

Utrzymanie

Farma naszych serwerów, utrzymywana w kilku niezależnych centrach w Polsce, w UE jak i poza Unią, pozwala na redundancję rozwiązań. Dzięki temu możemy gwarantować dostępność systemów na poziomie powyżej 99%.

Development

Wysoką jakość osiągamy dzięki wiedzy i doświadczeniu. Systemy tworzymy modułowo, z użyciem zaawansowanych technologii i właściwych wzorców projektowych. Działamy szybko wykorzystując nowoczesne narzędzia.

Optymalizacja

Etap niesłusznie pomijany przez wielu twórców oprogramowania. Najczęściej, to właśnie po wdrożeniu pojawiają się pomysły jak coś zrobić lepiej (funkcjonalność), prościej (jakość) i szybciej (wydajność).

Marketing

Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz doświadczeniu zdobytym przy promocji własnych serwisów jak EuroPodróże.pl TravelTECH zdobył oficjalnie status Google Partner. To najlepsza gwarancja jakości!

EuroPodróże

TravelTECH jest także twórcą i operatorem serwisu EuroPodróże.pl

Serwis, skierowany do klienta detalicznego oferuje możliwość zakupu tanich biletów kolejowych największych przewoźników w Polsce i Europie. Za pośrednictwem EuroPodróże.pl można kupić bilet na pociągi, które docierają do ponad 20 tys. miejscowości w wielu europejskich krajach takich jak: Londyn, Paryż, Bruksela, Wiedeń, Rzym, Madryt, Lizbona, Genewa, Zurich, Frankfurt, Berlin, Monachium, Kopenhaga, Sztokholm, Tuluza, Nicea, Mediolan, Wenecja, Amsterdam, Kolonia, Strasburg, Lyon i wiele innych – większych i mniejszych – dostępnych także z polskich dworców m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu. Oferta współpracujących przewoźników z roku na rok się zwiększa. Tym samym wzrasta atrakcyjność dostępnych połączeń kolejowych. Od listopada 2017 oferujemy także bilety kolejowe polskich przewoźników na najbardziej popularnych trasach.

Kalendarium

2020
Nowa strona firmowa

Nasza firmowa strona została znów odnowiona. Jej nowy wygląd, struktura i zawarte treści przyniosły pozytywny oddźwięk od naszych Klientów i Partnerów. Dziękujemy i zapraszamy do śledzenia nowej sekcji – Blog, która ukaże się za chwilę.

Certyfikat Google Partner

Zdobycie certyfikatu w programie Google Partners jest potwierdzeniem wiedzy i doświadczenia naszej firmy w dziedzinie marketingu Google Ads. Spełniony wymóg utrzymania wydatków na reklamę w Ads powyżej 10 000 USD miesięcznie jest też gwarancją, iż nasi specjaliści posiadają także wiedzę praktyczną i potrafią ją przekuć w sukces biznesowy jakim jest osiąganie zakładanych ROI.

2019
Europodróże – nowe bramki

W trosce o zapewnienie Klientom jak największego komfortu podczas płatności online postanowiliśmy wprowadzić nowe sposoby zapłaty za bilety kolejowe kupione w serwisie EuroPodróże. Dzięki nawiązaniu współpracy z INGBank zaimplementowana została bramka płatnicza imoje umożliwiająca prostą obsługę takich metod płatności jak:

 • BLIK – bezpieczna i szybka płatność za pomocą aplikacji mobilnej banku
 • TWISTO – płatność z odroczonym terminem zapłaty nawet o 21 dni
 • PayByLink – bezpieczny przelew online ze strony banku Klienta
 • Płatność kartą – bezpieczna płatność kartą debetową lub kredytową

Szczególnie metoda płatności TWISTO jest wyjątkowo innowacyjna i pozwala na zakup biletu z odroczonym biletem zapłaty, aż o 21 dni! W ten sposób Klienci serwisu Europodróże.pl mają pewność, że niezależnie od stanu środków na koncie zawsze mogą kupić bilet z wyprzedzeniem i skorzystać z najkorzystniejszych promocji!

Tripbooker

Już jakiś czas temu, wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów rozpoczęliśmy prace nad zintegrowaną platformą agencyjną. Tripbooker to system przygotowany przede wszystkim dla biur podróży oraz małych i średnich firm poszukujących jednolitego, centralnego systemu rezerwacyjnego. Integracja wielu dostawców i współpraca z konsolidatorami pozwoliła przygotować kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające nie tylko przeglądanie, ale także rezerwację i zakup usług, takich jak:

 • Loty – tradycyjni i tani przewoźnicy
 • Hotele
 • Koleje – przewoźnicy polscy i zagraniczni
 • Rent-a-car

Użyteczność systemu skutecznie podnosi efektywność konsultantów, a centralne zarządzanie ułatwia kontrolę rezerwacji. Co ważne – agent nie musi mieć podpisanych umów ze wszystkimi dostawcami – wystarczy tylko jedna umowa z TravelTECH.

2018
Uruchomienie Polishtrains.eu

Sukces oraz pozytywne opinie Użytkowników polskojęzycznego serwisu EuroPodróże.pl umożliwiającego zakup biletów kolejowych po Polsce i Europie, przekonał nas aby zrobić krok dalej. Postanowiliśmy zatem odwrócić perspektywę… i tak powstały serwisy PolishTrains.eu oraz EuroPoezdka.ru – dedykowane dla klienta zagranicznego oraz zachęcające do podróżowania po Polsce!

Serwis PolishTrains.eu jest stroną anglojęzyczną, natomiast EuroPoezdka.ru to rosyjskojęzyczna domena dedykowana naszym wschodnim sąsiadom. Oba serwisy umożliwiają wyszukanie, rezerwację oraz zakup biletu kolejowego zarówno polskich przewoźników, jak i zagranicznych pozwalając tym samym również dojechać pociągiem do Polski.

Intuicyjny system rezerwacji wraz z podpowiedziami miast oraz czytelnym interfejsem pozwala na prosty zakup biletu online w najlepszej dostępnej cenie, a artykuły opisujące polskie miasta wskazują co zobaczyć i jak najłatwiej poruszać się między nimi.

Integracja Merigo

Powiększyliśmy grono dostawców oferty hotelowej. Tym razem zintegrowany został kontent Merigo / Go Global – posiadającego szeroką bazę polskich obiektów hotelowych. Dzięki temu moduły hotelowe naszych platform rezerwacyjnych – IRS i Tripbooker będą prezentowały jeszcze bardziej konkurencyjną ofertę. Hotele Merigo / Go Global są świetnym uzupełnieniem zintegrowanych już wcześniej przez nas konsolidatorów – HotelsPro, TripNet oraz hoteli Travelport (Galileo i Worldspan).

Otwieramy Call Center

Rosnąca popularność serwisu kolejowego – Europodróże.pl, jak i chęć podniesienia jakości obsługi naszych klientów i partnerów przywiodła nas do decyzji o uruchomieniu własnego call center. Od kwietnia tego roku, nasze koleżanki – konsultantki są do dyspozycji zarówno klientów detalicznych jak i agentów. Zapraszamy do współpracy.

2017
Europodróże.pl – bilety kolejowe

Zainspirowani przygotowaną dla systemu Tripbooker, ofertą tanich biletów kolejowych polskich i europejskich przewoźników, postanowiliśmy iść o krok dalej. Tak powstał serwis EuroPodróże.pl, zupełnie nowy produkt TravelTECHu – pierwszy dedykowany dla klienta detalicznego!

Serwis EuroPodróże.pl umożliwia wyszukanie, rezerwację oraz zakup biletu kolejowego do wielu zakątków Europy, w tym Polski. System pozwala na znalezienie dogodnego połączenia wśród stale powiększającej się oferty przewoźników. Intuicyjny system rezerwacji i czytelny interfejs pozwala na zakup biletu online w najlepszej dostępnej cenie oraz czyni cały proces prostym i przyjemnym. Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.Europodróże.pl

Nowe bramki płatnicze

Płatności on-line to już w ecommerce standard. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, IRS umożliwia dokonywanie takich płatności w sposób szybki i jednocześnie bezpieczny. W ostatnim czasie spektrum operatorów płatności, których API zostało zaimplementowane przez naszych specjalistów zostało znacznie poszerzone. Obsługiwane przez nich formy płatności to natychmiastowe przelewy (pay by link), płatności kartami debetowymi i kredytowymi (także z zabezpieczeniem 3D Secure). Operatorzy, z którymi współpracujemy to:

 • DotPay
 • PayU
 • Six Payment
 • KIR
 • Przelewy24
 • PayByLink
 • Bluemedia
 • FirstData
Integracja Amadeus

Miło nam się pochwalić iż nawiązaliśmy współpracę z najbardziej popularnym w tym regionie świata systemem GDS – Amadeus. Co prawda, oferta przewoźników lotniczych w tym GDS jest zbliżona do pozostałych (Worldspan czy Galileo), jednak dzięki integracji, rezerwacje zakładane za pośrednictwem platformy IRS mogą być dostępne także dla agentów pracujących z Amadeus.

Nowa siedziba

Znowu zmiany – tym razem stawiamy na nowoczesność. Od czerwca tego roku oficjalną siedzibą TravelTECH jest biuro przy ulicy Prof. Michała Życzkowskiego 14 (cały czas w Krakowie :). Nowe biuro usytuowane jest w okolicach Parku Lotników w nowoczesnym biurowcu Krakowskiego Parku Technologicznego. Serdecznie zapraszamy – mamy świetną kawę 😉

Outsourcing – nowa usługa

Doświadczenie w pracy nad zleconymi projektami z udziałem zewnętrznych „product owner” umożliwiło nam wprowadzenie do oferty także usług outsorcingu IT i leasingu pracowników. Jest to bardzo korzystna forma współpracy zwłaszcza dla klientów, którzy z różnych powodów poszukują wykonawców tylko do jednego projektu, czasowo ograniczonego projektu.

2016
Współpraca z Lufthansa

Dzięki umowie z Deutsche Lufthansa AG uzyskaliśmy możliwość bezpośredniej dystrybucji oferty Lufthansa w naszych systemach. Od teraz wszystkie rozwiązania bazujące na silniku IRS mają dostęp do taryf lotniczych udostępnianych w kanale Lufthansa Direct Connect Access. Zapraszamy do korzystania!

2015
Certyfikat PCI DSS dla TripGate

Aby sprostać oczekiwaniom użytkowników systemu TripGate przeprowadziliśmy skutecznie jego certyfikację w zakresie bezpieczeństwa procesowania płatności. Dzięki temu certyfikatowi TravelTECH daje Klientom pewność, że dostarczane przez nas systemy rezerwacyjne są zgodne z normami bezpieczeństwa wydanymi przez Payment Card Industry Security Standard Council. Normy te powstały, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa we wszystkich środowiskach, w których przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych.

Uruchomienie TFM

TravelTECH Fee Manager (TFM) rozwiązanie zostało przygotowane, jako łatwy w użyciu plug-in do Travelport Smartpoint. TFM zapisuje w remarkach PNR-ów wyliczoną opłatę transakcyjną (prowizję) automatyzując pracę kasjera lotniczego. System sprawdza, jaka opłata powinna zostać dodana w remarku konkretnego PNR-a analizując jego parametry oraz weryfikując PCC i porównując je z wprowadzonymi wcześniej regułami opłat transakcyjnych.

TravelTECH w grupie eSky S.A.

Miło nam poinformować, iż po długich negocjacjach, w maju tego roku, posiadaczem większości udziałów w naszej firmie został eSky. S.A. Transakcja ta jest z jednej strony potwierdzeniem jakości oferowanych przez TravelTECH rozwiązań, a z drugiej ma na celu wsparcie prac nad wewnętrznymi projektami grupy.

2014
Nowa odsłona strony firmowej

Pomiędzy nowymi wdrożeniami i ciągłym ulepszaniem produktów znaleźliśmy czas, aby nadać naszej stronie firmowej świeży wygląd i zatroszczyć się o nowy branding firmy. „Nowy” TravelTECH to przejrzysty i łatwy dostęp do wszystkich informacji oraz intuicyjna nawigacja. Zastosowane kolory i design to odpowiedź na trendy panujące we współczesnym marketingu. Całość została przygotowana na mocnym fundamencie najnowszych technologii.

Już ponad 40 pracowników

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, w ostatnim czasie zespół TravelTECH został znacznie wzmocniony. W naszym krakowskim biurze pracuje już prawie 40 osób. Jednocześnie utworzyliśmy zespół ponad 20 programistów działających w lokalizacji naszego największego klienta Senturia Tur – w Odessie

Rosyjskie koleje w TripGate

Dzięki nawiązanej współpracy z rosyjskim UFS, wiodącym dostarczycielem oferty rosyjskich kolei, użytkownicy TripGate mają możliwość zakupu elektronicznego biletu kolejowego na wszystkie pociągi kursujące w Rosji, krajach CIS, na Bałtykach oraz wybranych połączeń kolejowych w Europie. TravelTECH stał się akredytowanym przez UFS dostarczycielem oferty rosyjskich kolei online. Pierwsi Klienci będą mogli zakupić bilet z oferty UFS poprzez TripGate jeszcze w styczniu 2015 roku.

Integracja z TripNet

Aplikacja TripGate zyskała nowego dostawcę oferty hotelowej. Do obecnych: HotelsPro, hoteli GDS Galileo i Worldspan dołączył kolejny – firma Tripnet. Dzięki temu aplikacja TripGate może poszczycić się jedną z najobszerniejszych na rynku ofert zaplecza hotelowego dla Klientów B2B w Polsce. Tripnet to innowacyjna platforma rezerwacji hoteli, łącząca w jednym miejscu oferty od blisko 40 globalnych dostawców hoteli i obiektów noclegowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i rozwiązań, daje dostęp do bazy ponad 365000 obiektów w 220 krajach.

Travelport wybiera IRS

Współpraca z Travelport zaowocowała umową resellerską na system IRS. Dzięki porozumieniu, IRS będzie bezpośrednio dystrybuowany przez oddziały Travelport na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Mołdawii, Kazachstanie i Uzbekistanie. Tak szeroko zakrojona współpraca pozwala Klientom zintegrować własne portale z wysoce wyspecjalizowanym systemem do rezerwacji biletów, jakim jest IRS, korzystając przy tym z pomocy i wsparcia pracowników Travelport w ich krajach. Integracja ta jest możliwa na dwóch poziomach: wykorzystując tzw. wersję Iframe w standardowej szacie graficznej lub korzystając z rozwiązania API, które umożliwia dostosowanie systemu do identyfikacji graficznej danej firmy.

2013
Senturia w Wielkiej Trójce

Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, iż już po roku od rozpoczęcia projektu, serwis Senturia, działający na bardzo konkurencyjnym rynku rosyjskim, plasuje się na 3 miejscu pod względem wartości sprzedaży. Serwis ten w całości tworzony jest przez zespół TravelTECH na zlecenie ukraińskiego Klienta – Senturia Tur.

TripGate – pierwsze wdrożenia

Marka TripGate staje się coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Dzięki opiniom naszych Klientów i Partnerów – produkty TravelTECH wybierane są coraz częściej spośród bogatej oferty systemów rezerwacyjnych funkcjonujących w branży turystycznej. TripGate od momentu wejścia na rynek, we wrześniu 2013 roku, zdobył już 10 000 użytkowników, którzy w swojej codziennej pracy korzystają z naszego rozwiązania.

2012
Integracja Sirena Travel

Dzięki nawiązaniu współpracy z nowym partnerem – Sirena-Travel – system rezerwacji IRS umożliwia korzystanie już z trzech GDS : Worldspan, Galileo i Sirena-Travel. Dzięki dodaniu kolejnego systemu GDS Klienci mają możliwość sprzedaży biletów lotniczych przewoźników, których oferta skupiona jest w bazie tego właśnie systemu, a którzy pochodzą bezpośrednio z terenu Federacji Rosyjskiej, krajów Wspólnoty Niepodległych Państw, krajów bałtyckich oraz azjatyckich.

Rozpoczęcie projektu TripGate

Wsłuchując się w głosy z branży, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu nowego projektu. Tym razem będzie to platforma dedykowana korporacjom (corporate booking tool) wspomagająca proces zarządzania podróżami służbowymi i umożliwiająca ich rezerwację. Z założenia, platforma będzie udostępniać kontent zarówno globalnych jak i lokalnych przewoźników oraz hoteli a w jej skład będą wchodzić moduły:

 • lotniczy
 • hotelowy
 • wynajmu samochodów
 • transferów
 • polityk podróży
 • akceptacji podróży
 • raportowania
 • statystyk
Współpraca z Metglobal

Przy współpracy z HotelsPro stworzyliśmy nową wersję modułu hotelowego. Od tego momentu nasi Klienci mogą korzystać z poszerzonej bazy noclegowej składającej się z 95 000 hoteli i 11 000 destynacji w 190 krajach całego świata. Moduł umożliwia tworzenie kont B2B oraz B2C, wprowadzanie wybranych warunków sprzedaży i opłat transakcyjnych oraz współgra z wyszukiwarką lotów i systemem wynajmu aut.

2011
Zapraszamy do nowego biura

Najwyższa pora na przeprowadzkę! Zwiększająca się liczba pracowników TravelTECH oraz chęć unowocześnienia biura spowodowała, że zrobiliśmy krok na przód. Od 1 grudnia zapraszamy wszystkich naszych Klientów i Partnerów do odwiedzenia nas w naszej nowej siedzibie przy ul. Mogilskiej 69A w Krakowie.

Ciągły rozwój systemu IRS

Produkt w najnowszej wersji umożliwia korzystanie z dwóch GDS – Wordspan i Galileo, czyli z bazy ponad 500 przewoźników linii regularnych oraz ponad 90 przewoźników linii nisko-kosztowych. Kolejnym elementem nowej wersji IRS, dzięki współpracy z Gullivers Travel Associates, jest moduł hotelowy. Klienci mają także dostęp do 450 sieci wypożyczalni samochodów na całym świecie, dzięki współpracy z CarTrawler. Ponadto stworzyliśmy specjalny moduł administracyjny umożliwiający naszym Klientom konfigurację i kontrolę nad całym systemem i wszystkimi jego funkcjonalnościami z jednego miejsca.

Moduł Rent-a-car

Niedawno zawiązana współpraca z irlandzkim Cartrawler, już trzy miesiące później zaowocowała wzbogaceniem systemu IRS o nowy moduł wypożyczalni samochodów. Dzięki ofercie tego globalnego konsolidatora nasi klienci mają możliwość wypożyczyć samochód w jednej z 450 firm rent-a-car w ponad 1100 lokalizacjach na całym świecie.

2010
Integracja z Worldspan

System IRS w najnowszej wersji 2.0 umożliwia korzystanie z dwóch GDS – Wordspan i Galileo czyli z bazy ponad 500 przewoźników linii regularnych oraz ponad 90 przewoźników linii nisko-kosztowych. Kolejnym elementem nowej wersji IRS, dzięki współpracy z Gullivers Travel Associates, jest moduł hotelowy. Ponadto stworzyliśmy specjalny moduł administracyjny umożliwiający naszym Klientom konfigurację i kontrolę nad całym systemem i wszystkimi jego funkcjonalnościami z jednego miejsca.

System GalScan

Aby ułatwić obsługę systemu, w 2010 roku wprowadziliśmy nowe mechanizmy umożliwiające wystawiania dokumentów (zbiorczych, grupowych, pojedynczych) do niezafakturowanych biletów. Zadbano o to, aby program był funkcjonalny i prosty w użyciu, dodając możliwość ręcznego wprowadzania i usuwania biletów oraz opatrywania ich komentarzami. Rozwiązanie w swojej najnowszej wersji umożliwia w pełni automatyczne wystawianie faktur za bilety lotnicze drukowane za pośrednictwem Galileo oraz Worldspan GDS.

2009
Współpraca z Travelport

W roku 2009 podpisaliśmy Regionalną Umowę o Współpracy z Travelport GDS – właścicielem globalnych systemów dystrybucyjnych: Galileo i Worldspan GDS. Podpisane porozumienie objęło poszerzenie współpracy na rynki: litewski, łotewski, estoński, rumuński i rosyjski oraz otworzyło dostęp TravelTECH do treści i rozwiązań oferowanych przez Worldspan GDS.

2008
Tani przewoźnicy w IRS

Moduł LOW COST umożliwia wyszukiwanie połączeń dla ponad 90 tanich linii lotniczych, co więcej w pełni współgra z modułem linii regularnych, dzięki czemu, na liście wyników widoczne są oba rodzaje dostępnych lotów. System pozwala na wyświetlenie: dostępności rejsów, cen, linków do warunków taryf lotniczych, opłat za bagaż. Dzięki temu Klient może nie tylko w łatwy sposób, dzięki rozbudowanym filtrom wyszukać pożądany i najbardziej odpowiadający jego wymaganiom lot, ale i sprawdzić wszystkie warunki podróży.

Moduł hotelowy GTA

Moduł rezerwacji hotelowych został oparty o bazę hotelową GTA – Gullivers Travel Associates, która zawiera w swojej ofercie ponad 25 000 hoteli. Na etapie projektowania systemu zadbaliśmy (podobnie jak w przypadku modułu lotniczego), aby system był w największym stopniu konfigurowalny, elastyczny i funkcjonalny. Dzięki tym rozwiązaniom to nasi Klienci mogą bezpośrednio decydować jakie informacje i w jakiej formie będą widoczne na poszczególnych etapach rezerwacji.

Rainbow Tours nowym udziałowcem

4 stycznia 2008 roku pomiędzy Wspólnikami TravelTECH została sfinalizowana transakcja sprzedaży udziałów. W jej wyniku większościowym udziałowcem TravelTECH stał się znany polski touroperator i spółka giełdowa Rainbow Tours S.A. Jednocześnie TravelTECH stał się częścią potężnej grupy kapitałowej, co na pewno zwiększy zaufanie naszych Klientów.

2007
Pierwsza wersja systemu IRS

Internetowy System Rezerwacji w wersji 1.0 został zaprezentowany w 2006 roku i od razu podbił rynek turystyczny w Polsce. Szeroka gama funkcjonalności oraz niezwykła intuicyjność obsługi systemu pozwoliła w bardzo krótkim czasie zdobyć duże grono Klientów.

Integracja Galileo GDS

Tworzony przez TravelTECH system rezerwacji lotniczych online został oficjalnie certyfikowany przez GDS Galileo. Certyfikacja potwierdza poprawność realizowanych procesów oraz wysoką jakość systemu IRS.

2006
TravelTECH – dzień dobry

W 2006 roku firma TravelTECH oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Warto jednak zaznaczyć, że doświadczenie naszych pracowników sięga znacznie dalej w przeszłość, bo do roku 1999. Od roku 2006 budujemy i nieustannie ulepszamy rozwiązania kierowane do branży turystycznej online. Nasz adres to Kraków, ul. Mogilska 43 lok. 808.

Wykorzystywane technologie

PHPCakePHPSymfonyPostgreSQLMySQLMongoDBHTML5CSS3LessBootstrapjScriptjQueryAngularJSExtJSReact.jsGITGoogle AdsGoogle AnalyticsFreeBSDWordpressPrestaShopRedisWoocommerceMagentoOpen.CartGoogle mapsPowerBIGoogle Tag ManagerVue.js

Back to Top