obraz przedstawia pracowników rozwiązujących problemy klientów zgłaszane telefonicznie Tripbooker –
dla agentów

Tripbooker

Platforma rezerwacyjna typu All-in-One przygotowana z myślą o usprawnieniu sprzedaży agencyjnej i obsługi firm. Łatwy, intuicyjny i przyjazny w obsłudze system rezerwacji jest niezbędnym narzędziem pracy każdego konsultanta zajmującego się organizacją podróży.

System Tripbooker zapewnia szeroki i natychmiastowy dostęp zarówno do rezerwacji ofert lokalnych, jak i globalnych, ułatwiając ich porównanie i pozwalając na wybór najlepszej opcji. Integracja dostawców i konsolidatorów pozwoliła przygotować kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające bezpośrednią rezerwację i zakup usług.

Bilety lotnicze

więcej

Rezerwacje hotelowe

więcej

Bilety kolejowe

więcej

Wynajem aut

więcej

Najważniejsze cechy Tripbooker

Wszystko w jednym

Cała oferta w jednym systemie rezerwacyjnym – hotele, loty, koleje i samochody. Szybko, łatwo, tanio.

Zadowolenie klientów

Możliwość łatwego porównania wielu ofert w jednym miejscu pozwala wybrać najlepszą opcję w najlepszej cenie.

Oszczędność czasu

Standaryzacja procesu wyszukiwania umożliwia szybki wybór właściwej oferty, a funkcja profili użytkowników przyśpiesza proces rezerwacji, umożliwia dostęp do historii rezerwacji i łatwego tworzenia raportów.

Oszczędność pracy

Dzięki zgromadzeniu całej oferty w jednym miejscu, nie ma już potrzeby czasochłonnego przeszukiwania różnych portali i serwisów internetowych.

Dostępność 24/7

Nowoczesne i zaawansowane technologie internetowe, umożliwiają użytkownikom dostęp do systemu Tripbooker o dowolnej porze i z dowolnego miejsca.

Prostota

Dzięki swojej prostocie Tripbooker może być udostępniany agentom, stałym klientom czy nawet pracownikom obsługiwanych firm. Dzięki temu mogą oni samodzielnie wyszukiwać i rezerwować podróże. Intuicyjność systemu skutkuje brakiem konieczności szkolenia użytkowników i wysokim poziomem adopcji.

Profile pasażerów

Nowatorskie rozwiązania Tripbooker pozwalają przechowywać ustawienia profili stałych klientów (czy firm i ich pracowników). Umożliwia to dostęp do historycznych rezerwacji, tworzenia prostych raportów oraz przyspiesza proces rezerwacji. Klienci z profilem mogą logować się do systemu i samodzielnie zakładać rezerwacje, przeglądać historię lub anulować bilety.

Jedna umowa

Nie masz umów z dostawcami oferty a chcesz umożliwić pracownikom lub klientom samodzielną rezerwację podróży? Skorzystaj z rozszerzonej formy współpracy – dzięki jednej umowie z TravelTECH będziesz miał zarówno dostęp do platformy jak i do oferty.

Jesteś zainteresowany systemem Tripbooker?

 
Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!
 

Galeria systemu Tripbooker

Back to Top