obrzek przedstawiający łatwość wyboru destynacji lotu Oferta TravelTECH

Systemy i rozwiązania

Systemy TravelTECH kierowane są głównie do internetowych biur podróży oraz firm działających w branży ecommerce. Osobnym sektorem są biura offline obsługujące Klientów indywidualnych i biznesowych, a także touroperatorzy wykorzystujący rozwiązania klasy mid i back-office.

Bez względu na wielkość serwisu jesteśmy w stanie zaoferować Klientom optymalny zestaw produktów, który bez zbędnych nakładów finansowych spełni ich oczekiwania.

Modułowość naszych rozwiązań oznacza, iż w miarę rozwoju własnych serwisów możecie Państwo dokupywać poszczególne elementy w stosownym czasie i tym samym wzbogacać i rozbudowywać własną ofertę.

Tripbooker

Tripbooker to platforma B2B typu All-in-One przygotowana z myślą o usprawnieniu sprzedaży agencyjnej i obsługi firm. Łatwy, intuicyjny i przyjazny w obsłudze system jest niezbędnym narzędziem pracy każdego konsultanta zajmującego się organizacją podróży.

więcej

IRS

Internet Reservation System – produkt B2C współpracujący z systemami GDS: Galileo, Worldspan oraz Amadeus. Narzędzie umożliwiające samodzielną rezerwację i zakup komponentów podróży jak bilety kolejowe, lotnicze, hotele czy rent-a-car.

więcej

GalScan

Oprogramowanie typu mid–office, ułatwiające ewidencję sprzedaży i automatyzującą proces fakturowania. Jego działanie opiera się na automatycznym imporcie danych z systemów Amadeus, Galileo i Worldspan w momencie wydruku biletu.

więcej

TFM

TravelTECH Fee Manager (TFM) rozwiązanie zostało przygotowane, jako łatwy w użyciu plug-in do Travelport Smartpoint. TFM zapisuje w remarkach PNR-ów wyliczoną opłatę transakcyjną (prowizję) automatyzując pracę kasjera lotniczego.

więcej

Model rozliczeń

Przy wdrożeniach systemów takich jak IRS czy Tripbooker w wersjach standardowych zazwyczaj pobierane są dwa typy opłat:

  • opłata wdrożeniowa będąca jednocześnie opłatą licencyjną
  • miesięczny abonament lub prowizja za sprzedaż zrealizowaną za pośrednictwem systemu

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

Back to Top